ברוכות.ים הבאות.ים לחנות שלי

קצת עלי:

מעצבת רב תחומית, נולדתי בישראל - ישראלית בנשמה:)  
למדתי בלונדון אמנות ועיצוב ואני מעצבת בסטודיו שלי בתל אביב.
מה שהכי משמח אותי זה לשמח אנשים ולהכניס אור וצבע לבתים שלהם
אני סקרנית ואוהבת לדעת כל מה שקורה בארץ ובעולם מבחינת עיצוב, אמנות, טכנולוגיה וטרנדים מכל הסוגים, בעצם ... מבחינת כל מה שקורה, נמשכת לכל מה שהוא צבעוני ומשמח.
ההשראה שלי יכולה להגיע מהעבר, מכאן ועכשיו וגם ממגמות עתידיות. אני אוהבת לחבר ולערבב בין צבעים וטקסטורות שונות, בקיצור - כל מה שמכניס אווירה של שימחה ואושר לבית
כל המוצרים שלי מיוצרים בישראל. חשוב לי שלמוצרים שלי יהיה ערך מוסף של לתת פרנסה למפעלים ולעובדים בישראל, האריזה מתבצעת ע״י ארגונים שמעסיקים אוכלוסיות מיוחדות.
חשוב לי שהמוצרים שלי יהיו שימושיים ואיכותיים .
קו מנחה עבורי בחשיבה על מוצר חדש הוא מקסימום ניראות במינימום עלות  

טִיבָה

בשנת 2011 טיבה הקימה את המותג TIVA DESIGN ומאז היא מפתחת ומטפחת אותו
כשטיבה ניגשת לפתח ליין של מוצרים, מה שמניע אותה בתהליך היצירה זה הצורך האישי שלה למציאת פתרון לאבזור ועיצוב הבית, פתרון שכול אחד יכול להרשות לעצמו ולהשתמש בו בעצמו בלי הצורך בבעלי מקצוע.
המוצר הראשון של TIVA DESIGN הוא ה "מיכסה"
ה"מיכסה" הוא מכסה מעוצב לכיסוי פתח הניקוז ברצפת חדר האמבטיה. ה"מיכסה" נולד כשטיבה נכנסה לגור בדירה שבה 2 חדרי אמבטיה עם רצפה יפה ובכל אחד מהחדרים היו מיכסים אפורים מכוערים שכיסו את פתחי הניקוז ברצפה
"אני חייבת לעשות עם זה משהו" אמרה.כך נולד הרעיון למיכסים המעוצבים שמקשטים היום רצפות רבות בארץ. 
כך התחיל מסע שארך כחצי שנה במציאת עיצובים מתאימים, ולא פחות היה האתגר הטכנולוגי למצוא דרך להדפיס על מיכסה פלסטיק בצורה מדוייקת ובאיכות גימור כזאת שהמיכסה ישרוד בסביבה שבה חומרי ותהליכי ניקוי אגרסיבים.
 בסופו של דבר חוברו יחד 3 טכנולוגיות מתעשיות שונות שנתנו את הפיתרון וכול זאת תחת המסגרת של תקציב שיתאים לכל אחד
.
באופן טבעי ועקב ביקוש של לקוחות, הצטרפו המדבקות לאריחים, שמשדרגות ברגע כול אריח קיים לאריח מעוצב.
מהאריחים עברה טיבה ל שטיחי ה
PVC המשמשים לחיפוי הרצפה, בדרך כלל באיזורי הכיורים במטבח ובחדרי האמבטיה. מתוך השטיחים המלבנים נולד המוצר שמעצב את סביבת האסלה - שטיחון מיוחד לרצפה+ מדבקה למיכסה האסלה.
אחרי שהלקוחות התחילו לשאול אם יש גם מפות שולחן בעיצובים של השטיחים, נולדו הראנרים והפלייסמטים שמיוצרים מחומר מבודד חום כך שהתקבל מוצר דו שימושי מייפה את השולחן ומגן עליו מפני כלים חמים.
בשנת הסגרים של הקורונה נולדו שעוני הקיר, בשלל עיצובים וסגנונות המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת שיוצרת עומק ויזואלי מיוחד.


טיבה נולדה בתל אביב ולמדה אומנות ועיצוב בלונדון. במהלך השנים גרה ויצרה במקומות שונים - לונדון, באי נקסוס ביוון, בעג’מי ביפו וכיום היא גרה ויוצרת בתל אביב.
טיבה אקלקטית בטעמה אוהבת הכל, החל מאמנות אנדלוסית, טורקית, ארמנית, דרך קלאסיקה אירופאית, ארט נובו, ארט דקו, באוהאוס, אמנות מודרנית, יפנית ובעצם מה לא וככה נראים העיצובים שלה,
שילוב הרמוני של סיגנונות שונים מתקופות שונות עם צבעוניות תוססת ונגיעה מיוחדת שלה. במהלך השנים טיבה יצרה מגוון צבעים מיוחדים לה, העוברים כחוט השני בכול היצירות שלה
.
טיבה מאוד אוהבת תעשיה (בעבר גם היה לה מפעל קטן) ובפרט את התעשיה הישראלית. כל המוצרים שלה מיוצרים בארץ מתוך תפיסת העולם שלה שמאמינה בייצור מקומי ככול שניתן.
רוב המוצרים הם 100% תוצרת מקומית, החל מחומרי הגלם דרך תהליכי ההדפסה והגימור השונים. תהליכי ההרכבה והאריזה מבוצעים במרכזים שמספקים תעסוקה לאוכלוסיות מיוחדות כמו בית אקשטיין ואק"ים.x

#{title}

#{text}

#{price}